HG275 odfarbovač na omylom zafarbené biele oblečenie

HG275 odfarbovač na omylom zafarbené biele oblečenie
HG275 odfarbovač na omylom zafarbené biele oblečenie
HG275 odfarbovač na omylom zafarbené biele oblečenie
HG275 odfarbovač na omylom zafarbené biele oblečenie
HG275 odfarbovač na omylom zafarbené biele oblečenie
Na sklade (8 ks)
- stredu 17. 7. u vás
5,60 €
4,67 € bez DPH
Popis produktu
Prípravok na odfarbenie „omylom“ zafarbeného bieleho textilu pri nesprávnom praní.
Zistiť celý popis
Výrobca: HG
Prepravná váha: 0,2 kg

Viac informácií o produkte

Zafarbila sa vaša bielizeň počas spoločného prania s nestálofarebným odevom? Ak použijete odstraňovač farieb z odevov, nie je to žiadny problém! Vďaka produktu HG odfarbovač na omylom zafarbené biele oblečenie môžete obnoviť pôvodnú farbu bielizne.

  • Na pranie v rukách aj v práčke.
  • Vhodný aj na vlnu.
  • Vhodný pre všetky teploty, čo znamená, že ho môžete použiť v teplej aj studenej vode.
  • Obsah vystačí na 2 prania.

Použitie:

Na dosiahnutie dobrého výsledku je dôležité, aby ste zafarbené odevy nenechávali príliš vysušiť po ich zafarbení, ale zachovali ich vlhké. Zafarbené biele odevy čo najskôr ošetrite produktom HG odfarbovač na omylom zafarbené biele oblečenie. Nezabudnite si prečítať štítok s údajmi o starostlivosti o odev.

Pranie v práčke:

  1. Pri praní v práčke pridajte približne 100 gramov do hlavného zásobníka na prací prostriedok.
  2. Zapnite základný program bez pridania akéhokoľvek ďalšieho čistiaceho prostriedku.

Pranie v rukách:

  1. V prípade prania v rukách rozpustite asi 50 gramov produktu v približne 5 l vody.
  2. Nechajte zafarbenú bielizeň namáčať približne 2 hodiny. Počas namáčania oblečenie raz za čas poprevracajte.
  3. Opatrne vyžmýkajte a dobre dvakrát vypláchajte v čistej studenej vode.

Balenie: 200 g

Farby laky Farlesk: eshop a predajňa s parkoviskom v Bratislave

Ponúkame kvalitné farby na steny, fasádu, drevo, kov alebo betón od známych výrobcov ako Chemolak, Dulux, Luxol, Primalex, Balakryl a mnohých ďalších. Viete, ako vybrať farbu na stenu? Mala by byť skvelou dekoráciou, ktorá vám bude robiť celý deň dobrú náladu, ale aj funkčným pomocníkom proti vlhkosti a plesniam. Obľúbený odtieň farby vám namiešame na mieru.

Objavte široký výber farieb na drevo. Ponúkame rôzne lazúry, laky a impregnačné nátery, ktoré vdýchnu drevu nový život a ochránia ho pred poveternostnými vplyvmi. U nás nájdete základné, vrchné ale aj protipožiarne nátery na všetky druhy dreva. Zateplůjete dom alebo potrebujete ošetriť betónovú stenu, či podlahu. Vyberte si zo širokej ponuky akrylátových, silikónových alebo latexových fasádnych farieb alebo špeciálne penetračné nátery a krycie farby na betón. Trápia vás v domácnosti trhliny a škáry? U nás si vyberiete aj tmely, lepidlá na rôzne povrchy ako drevo, kov, keramiku, ale aj pružné tmely, či tmely so špeciálnymi vlastnosťami.

Staviate alebo rekonštruujete dom, či byt? Príďte k nám, poradíme vám aké lepidlá a stavebné zmesi sú pre vás najlepšie. U nás nájdete jemné sadrové omietky rôznych hrúbok a tmely na sadrokartón značky Rigips. Ponúkame aj hydroizolačné stierky od výrobcu Soundal. V tejto kategórii nájdete kvalitné lepidlá na drevo od značky Duvilax, Pattex a Henkel. Ak potrebujete vyrovnať podlahu, môžete siahnuť po vyrovnávacích hmotách od značky Ceresit.

Zbavte sa nečistôt, škvŕn či vodného kameňa s overenou čistiacou chémiou do domácnosti od výrobcov ako Chemolak a Henkel. Okrem týchto značiek u nás nájdete aj ochranné prípravky na drevené parkety, reštaurátory nábytku pre tmavé aj svetlé drevo. Máme široký výber výrobkov od firmy HG, či už sa jedná o rôzne čističe na kožu, odstraňovače silikónu, pracie a bieliace prostriedky, odstraňovače škvŕn a odstraňovače hrdze v domácnosti. Ponúkame aj špeciálnu bazénovú chémiu pre úpravy bazénovej vody od značky Mastersil.


Doručujeme rýchlo, ale radi vám poradíme aj osobne v kamennej predajni na Mierovej 228 v Bratislave, kde môžete bez problémov zaparkovať. Zabezpečujeme miešanie interiérových farieb na mieru. U nás nájdete aj pomocné náradie pre remeselníkov, špachtle, hladidlá, zakrývací materiál aj ochranné pomôcky. Sme najväčší v Bratislave a máme 25 rokov skúseností. U nás si určite dobre vyberiete. 

Farlesk s.r.o., Mierová 228, Bratislava 82105, 0243191190, objednavky@farlesk.sk