Caparol Amphibolin

Novinka
Caparol Amphibolin
Vyberte farbu
Vyberte objem
Vyberte si variantu!
Dostupnosť: Vyberte si variantu!
35,50 €
29,58 € bez DPH
Popis produktu
Univerzálna farba s mimoriadne dobrou priľnavosťou takmer na každom podklade.
Zistiť celý popis
Výrobca: Caparol
EAN: 5907591934361
Kalkulačka spotreby - zistite koľko farby potrebujete
Výdatnosť farby (m2/l)
Počet vrstiev
Plocha v m2
Potrebujete
0 l
Bude vám stačiť:

Viac informácií o produkte

Univerzálna farba s mimoriadne dobrou priľnavosťou takmer na každom podklade. Vhodná na exteriérové nátery odolné proti poveternostným vplyvom, na hladkých a jemne štruktúrovaných podkladoch s vysokým ochranným účinkom proti agresívnym škodlivinám vo vzduchu.

Farba je vo vnútorných priestoroch vhodná na nátery vysoko odolné proti namáhaniu, proti oderu, zachovávajúce štruktúru, i na nátery s vysokým stupňom namáhania na nástenných obkladoch sklenou tkaninou Capaver, ďalej sa pre svoju vysokú schopnosť odrazu svetla hodí do málo osvetlených chodieb, schodíšť, skladov, dielenských hál a podzemných garáží.


Vlastnosti:

  • ekologická s minimálnym zápachom, riediteľná vodou
  • odolná voči poveternostným vplyvom
  • vynikajúca priľnavosť
  • nežltne
  • odolná voči alkáliám
  • tenkovrstvová, zachovávajúca štruktúru
  • vysoko odolná proti čisteniu, proti vodným dezinfekčným prostriedkom a bežným čistiacim prostriedkom
  • ľahké spracovanie


Použitie: na minerálne omietky vápenno cementové a cementové, na betón, vápenno pieskové tehly, tehelné pohľadové murivo, drevovláknité cementové dosky, nosné staré nátery, pozinkované plochy, tvrdené PVC a na rozmerovo nestále drevo.


Výdatnosť: Cca 120 ml/m2 na jeden pracovný postup na hladkom podklade.

Balenie: 2,5L, 10L

Farby laky Farlesk: eshop a predajňa s parkoviskom v Bratislave

Ponúkame kvalitné farby na steny, fasádu, drevo, kov alebo betón od známych výrobcov ako Chemolak, Dulux, Luxol, Primalex, Balakryl a mnohých ďalších. Viete, ako vybrať farbu na stenu? Mala by byť skvelou dekoráciou, ktorá vám bude robiť celý deň dobrú náladu, ale aj funkčným pomocníkom proti vlhkosti a plesniam. Obľúbený odtieň farby vám namiešame na mieru.

Objavte široký výber farieb na drevo. Ponúkame rôzne lazúry, laky a impregnačné nátery, ktoré vdýchnu drevu nový život a ochránia ho pred poveternostnými vplyvmi. U nás nájdete základné, vrchné ale aj protipožiarne nátery na všetky druhy dreva. Zateplůjete dom alebo potrebujete ošetriť betónovú stenu, či podlahu. Vyberte si zo širokej ponuky akrylátových, silikónových alebo latexových fasádnych farieb alebo špeciálne penetračné nátery a krycie farby na betón. Trápia vás v domácnosti trhliny a škáry? U nás si vyberiete aj tmely, lepidlá na rôzne povrchy ako drevo, kov, keramiku, ale aj pružné tmely, či tmely so špeciálnymi vlastnosťami.

Staviate alebo rekonštruujete dom, či byt? Príďte k nám, poradíme vám aké lepidlá a stavebné zmesi sú pre vás najlepšie. U nás nájdete jemné sadrové omietky rôznych hrúbok a tmely na sadrokartón značky Rigips. Ponúkame aj hydroizolačné stierky od výrobcu Soundal. V tejto kategórii nájdete kvalitné lepidlá na drevo od značky Duvilax, Pattex a Henkel. Ak potrebujete vyrovnať podlahu, môžete siahnuť po vyrovnávacích hmotách od značky Ceresit.

Zbavte sa nečistôt, škvŕn či vodného kameňa s overenou čistiacou chémiou do domácnosti od výrobcov ako Chemolak a Henkel. Okrem týchto značiek u nás nájdete aj ochranné prípravky na drevené parkety, reštaurátory nábytku pre tmavé aj svetlé drevo. Máme široký výber výrobkov od firmy HG, či už sa jedná o rôzne čističe na kožu, odstraňovače silikónu, pracie a bieliace prostriedky, odstraňovače škvŕn a odstraňovače hrdze v domácnosti. Ponúkame aj špeciálnu bazénovú chémiu pre úpravy bazénovej vody od značky Mastersil.


Doručujeme rýchlo, ale radi vám poradíme aj osobne v kamennej predajni na Mierovej 228 v Bratislave, kde môžete bez problémov zaparkovať. Zabezpečujeme miešanie interiérových farieb na mieru. U nás nájdete aj pomocné náradie pre remeselníkov, špachtle, hladidlá, zakrývací materiál aj ochranné pomôcky. Sme najväčší v Bratislave a máme 25 rokov skúseností. U nás si určite dobre vyberiete. 

Farlesk s.r.o., Mierová 228, Bratislava 82105, 0243191190, objednavky@farlesk.sk