Dupli Color NEXT

Zaujímavý produktZaujímavý produkt
Dupli Color NEXT
Vyberte objem
Vyberte si variantu!
Dostupnosť: Vyberte si variantu!
7,30 €
6,08 € bez DPH
Popis produktu
Vďaka pokrokovej kvalite farby a špeciálne zvolenému farebnému sortimentu je DUPLI-COLOR NEXT ideálny pre aplikácie v domácnosti, pre dekoratérov alebo domácich kutilov.
RAL odtiene - lesklé
Ostatné odtiene - polomatné
Bezfarebné laky – lesklý a polomatný
Zistiť celý popis Vzorkovník
Výrobca: DUPLI COLOR
Prepravná váha: 0,5 kg

Viac informácií o produkte

Inovatívna kvalita farby v spreji zabezpečuje veľmi pohodlné použitie a vysokú spoľahlivosť pre dokonalé výsledky striekania. Nová technológia týchto farieb v spreji spája pozitívne vlastnosti syntetických a akrylových sprejov do jedného. Syntetické spreje sú známe svojím vysokým leskom a maximálnou pružnosťou. Akrylové spreje poskytujú špeciálnu tvrdosť, vysokú odolnosť proti poškriabaniu a krátky čas schnutia. Vďaka nízkemu obsahu rozpúšťadla, ktoré je navyše biologicky odbúrateľné, majú spreje takmer neutrálny zápach. Preto sa NEXT sprej môže striekať na povrchy vopred ošetrené syntetickými aj akrylovými farbami!

Vlastnosti:

  • Neutrálna vôňa bez chemického zápachu kombinovaná s nízkou rozprašovacou hmlou umožňuje rovnomerné striekanie v interiéri.
  • Rýchloschnúca farba s perfektnou priľnavosťou na mnohých povrchoch aj bez špeciálneho základného náteru.
  • Poskytuje rôzne možnosti využitia v domácnosti, DIY, art & crafts alebo u umelcov.
  • Jednoduchá aplikácia vďaka univerzálnej kompatibilite s inými typmi farieb.
  • Nie je potrebné používať základný náter.
  • Možno použiť aj na polystyrén a plasty bez základného náteru.
  • Rýchle schnutie.
  • Vhodný na použitie v interiéri aj exteriéri.
  • Pružný vrchný náter s dobrou odolnosťou proti poškriabaniu.
  • Biologicky odbúrateľné rozpúšťadlá pre užívateľsky prívetivú aplikáciu.

Použitie: lakovanie kuchynských a kúpeľňových doplnkov, záhradného náradia a nábytku, detských izbičiek a hračiek atď., vyrobených z prútia, dreva, kartónu, kovu, látok, lakovaných tvrdých plastov, skla, keramiky, atď. Dokonca vhodný pre použitie na polystyrén. Pred striekaním vyčistite a odmastite povrch a na zdrsnenie povrchu použite brúsny papier.

Výdatnosť: 400ml/2m2

Farby laky Farlesk: eshop a predajňa s parkoviskom v Bratislave

Ponúkame kvalitné farby na steny, fasádu, drevo, kov alebo betón od známych výrobcov ako Chemolak, Dulux, Luxol, Primalex, Balakryl a mnohých ďalších. Viete, ako vybrať farbu na stenu? Mala by byť skvelou dekoráciou, ktorá vám bude robiť celý deň dobrú náladu, ale aj funkčným pomocníkom proti vlhkosti a plesniam. Obľúbený odtieň farby vám namiešame na mieru.

Objavte široký výber farieb na drevo. Ponúkame rôzne lazúry, laky a impregnačné nátery, ktoré vdýchnu drevu nový život a ochránia ho pred poveternostnými vplyvmi. U nás nájdete základné, vrchné ale aj protipožiarne nátery na všetky druhy dreva. Zateplůjete dom alebo potrebujete ošetriť betónovú stenu, či podlahu. Vyberte si zo širokej ponuky akrylátových, silikónových alebo latexových fasádnych farieb alebo špeciálne penetračné nátery a krycie farby na betón. Trápia vás v domácnosti trhliny a škáry? U nás si vyberiete aj tmely, lepidlá na rôzne povrchy ako drevo, kov, keramiku, ale aj pružné tmely, či tmely so špeciálnymi vlastnosťami.

Staviate alebo rekonštruujete dom, či byt? Príďte k nám, poradíme vám aké lepidlá a stavebné zmesi sú pre vás najlepšie. U nás nájdete jemné sadrové omietky rôznych hrúbok a tmely na sadrokartón značky Rigips. Ponúkame aj hydroizolačné stierky od výrobcu Soundal. V tejto kategórii nájdete kvalitné lepidlá na drevo od značky Duvilax, Pattex a Henkel. Ak potrebujete vyrovnať podlahu, môžete siahnuť po vyrovnávacích hmotách od značky Ceresit.

Zbavte sa nečistôt, škvŕn či vodného kameňa s overenou čistiacou chémiou do domácnosti od výrobcov ako Chemolak a Henkel. Okrem týchto značiek u nás nájdete aj ochranné prípravky na drevené parkety, reštaurátory nábytku pre tmavé aj svetlé drevo. Máme široký výber výrobkov od firmy HG, či už sa jedná o rôzne čističe na kožu, odstraňovače silikónu, pracie a bieliace prostriedky, odstraňovače škvŕn a odstraňovače hrdze v domácnosti. Ponúkame aj špeciálnu bazénovú chémiu pre úpravy bazénovej vody od značky Mastersil.


Doručujeme rýchlo, ale radi vám poradíme aj osobne v kamennej predajni na Mierovej 228 v Bratislave, kde môžete bez problémov zaparkovať. Zabezpečujeme miešanie interiérových farieb na mieru. U nás nájdete aj pomocné náradie pre remeselníkov, špachtle, hladidlá, zakrývací materiál aj ochranné pomôcky. Sme najväčší v Bratislave a máme 25 rokov skúseností. U nás si určite dobre vyberiete. 

Farlesk s.r.o., Mierová 228, Bratislava 82105, 0243191190, objednavky@farlesk.sk