CARS Antikorózny základ

CARS Antikorózny základ
Vyberte objem
Vyberte si variantu!
Dostupnosť: Vyberte si variantu!
7,60 €
6,33 € bez DPH
Popis produktu
Ideálny základový lak pre použitie ako plnič a k zlepšeniu priľnavosti medzi povrchom a konečnou vrstvou.
Zistiť celý popis
Výrobca: DUPLI COLOR
Prepravná váha: 0,5 kg

Viac informácií o produkte

CARS Antikorózny základ je prelakovateľný akrylovými na vzduchu schnúcimi, syntetickými a nitro kombinačnými lakmi. Vhodný na kov, drevo, keramiku, kameň, kartónový papier a ďalšie. Ideálny základový lak pre nasledovné lakovanie s DUPLI-COLOR Auto-Spray.

Šedá farba je vhodná pre všetky modré, zelené, zlatej a striebornej vrchné nátery.

Červená farba je vhodná pre všetky tmavo červené vrchné nátery.

KVALITA A VLASTNOSTI

  • Vysoko kvalitný nitro-kombi
  • Obzvlášť vysoká plniaca sila
  • Podporuje najlepšiu priľnavosť vrchnej vrstvy na spodný podklad.
  • Optimalizuje lesk vrchného náteru
  • Poskytuje ekonomické nanášanie vrchnej vrstvy
  • Obzvlášť užívateľsky prívetivý vďaka tradičnej kvalite, jednoduchému nanášaniu, brúseniu a pretieraniu
  • Pre vnútorné a vonkajšie aplikácie

NÁVOD NA POUŽITIE

"Väčšina sprejov DUPLI-COLOR majú takzvaný poistný krúžok, alebo ochranné viečko, aby sa zabránilo neoprávnenému použitia. Pozri zodpovedajúce rady na viečku alebo na etikete. Pred použitím si pozorne prečítajte a dodržiavajte varovné texty na etikete! "

Príprava povrchu:

Odstráňte hrdzu, zbrúste a očistite povrch určený na ošetrenie. Naneste tmel, ak je to nutné. Povrch musí byť čistý, suchý, bez hrdze a mastnoty.

Nanášanie základového laku:

Pred použitím nádobku dôkladne pretrepte po dobu 2 minút. Vyrovnajte malé preliačiny a pórovitosť opakovaným striekaním tenkých vrstiev a brúsením. Nanášajte zo vzdialenosti približne 25 cm. Po vyschnutí (približne 2-4 hodiny), obrúste za mokra brúsnym papierom (zrnitosť 600), očistite povrch a nechajte zaschnúť.

Potom naneste vrchný náter.

Možno prestriekať syntetickými alebo akrylovými lakmi.

Nepoužívajte na syntetické nátery!

Farby laky Farlesk: eshop a predajňa s parkoviskom v Bratislave

Ponúkame kvalitné farby na steny, fasádu, drevo, kov alebo betón od známych výrobcov ako Chemolak, Dulux, Luxol, Primalex, Balakryl a mnohých ďalších. Viete, ako vybrať farbu na stenu? Mala by byť skvelou dekoráciou, ktorá vám bude robiť celý deň dobrú náladu, ale aj funkčným pomocníkom proti vlhkosti a plesniam. Obľúbený odtieň farby vám namiešame na mieru.

Objavte široký výber farieb na drevo. Ponúkame rôzne lazúry, laky a impregnačné nátery, ktoré vdýchnu drevu nový život a ochránia ho pred poveternostnými vplyvmi. U nás nájdete základné, vrchné ale aj protipožiarne nátery na všetky druhy dreva. Zateplůjete dom alebo potrebujete ošetriť betónovú stenu, či podlahu. Vyberte si zo širokej ponuky akrylátových, silikónových alebo latexových fasádnych farieb alebo špeciálne penetračné nátery a krycie farby na betón. Trápia vás v domácnosti trhliny a škáry? U nás si vyberiete aj tmely, lepidlá na rôzne povrchy ako drevo, kov, keramiku, ale aj pružné tmely, či tmely so špeciálnymi vlastnosťami.

Staviate alebo rekonštruujete dom, či byt? Príďte k nám, poradíme vám aké lepidlá a stavebné zmesi sú pre vás najlepšie. U nás nájdete jemné sadrové omietky rôznych hrúbok a tmely na sadrokartón značky Rigips. Ponúkame aj hydroizolačné stierky od výrobcu Soundal. V tejto kategórii nájdete kvalitné lepidlá na drevo od značky Duvilax, Pattex a Henkel. Ak potrebujete vyrovnať podlahu, môžete siahnuť po vyrovnávacích hmotách od značky Ceresit.

Zbavte sa nečistôt, škvŕn či vodného kameňa s overenou čistiacou chémiou do domácnosti od výrobcov ako Chemolak a Henkel. Okrem týchto značiek u nás nájdete aj ochranné prípravky na drevené parkety, reštaurátory nábytku pre tmavé aj svetlé drevo. Máme široký výber výrobkov od firmy HG, či už sa jedná o rôzne čističe na kožu, odstraňovače silikónu, pracie a bieliace prostriedky, odstraňovače škvŕn a odstraňovače hrdze v domácnosti. Ponúkame aj špeciálnu bazénovú chémiu pre úpravy bazénovej vody od značky Mastersil.


Doručujeme rýchlo, ale radi vám poradíme aj osobne v kamennej predajni na Mierovej 228 v Bratislave, kde môžete bez problémov zaparkovať. Zabezpečujeme miešanie interiérových farieb na mieru. U nás nájdete aj pomocné náradie pre remeselníkov, špachtle, hladidlá, zakrývací materiál aj ochranné pomôcky. Sme najväčší v Bratislave a máme 25 rokov skúseností. U nás si určite dobre vyberiete. 

Farlesk s.r.o., Mierová 228, Bratislava 82105, 0243191190, objednavky@farlesk.sk