Helios Spektra Termo vnútorný tmel

EkologickéEkologické
Zaujímavý produktZaujímavý produkt
Helios Spektra Termo vnútorný tmel
Vyberte farbu
Vyberte objem
Vyberte si variantu!
Dostupnosť: Vyberte si variantu!
40,50 €
33,75 € bez DPH
Popis produktu
Základný vodný náter na báze dutých sklených guliek, ktoré absorbujú, zadržiavajú a reflektujú prijaté teplo naspäť do miestnosti.
Zistiť celý popis
Výrobca: HELIOS
EAN: 0000000000000
Kalkulačka spotreby - zistite koľko farby potrebujete
Výdatnosť farby (m2/l)
Počet vrstiev
Plocha v m2
Potrebujete
0 l
Bude vám stačiť:

Viac informácií o produkte

V zime znižuje prechod tepelnej energie cez stenové povrchy smerom von, v lete zasa prechod tepelnej energie zvonku do miestnosti. V dôsledku toho sa zníži potreba energie na vykurovanie resp. chladenie. Úspešne rieši problém vzniku tepelných mostov. Keďže sa steny podstatne menej ochladzujú, nedochádza k vzniku kondenzátu a rastu plesní, čím sa vytvárajú aj zdravšie podmienky bývania. Aplikácia je veľmi jednoduchá. Vhodný je na všetky druhy minerálnych a už natieraných vnútorných stenových povrchov, vyznačuje sa dobrou priľnavosťou a výnimočne malým zaťažením stenových povrchov, na ktoré sa nanáša. Z dôvodu energetických úspor a priaznivých podmienok bývania, ktoré vytvára, ho odporúčame do miestností v bytových a komerčných budovách, do všetkých verejných ustanovizní (ako sú školy, materské školy, nemocnice, nákupné strediská, sály atď.).

Vlastnosti:

  • Vhodný je na premosťovanie tepelných mostov
  • Znižuje tvorbu kondenzátu a rast plesní
  • Znižuje náklady na vykurovanie / ochladzovanie miestností
  • Poskytuje priaznivé podmienky bývania
  • Neobsahuje prchavé organické látky
  • Na ošetrenie vnútorných stenových povrchov

Farby laky Farlesk: eshop a predajňa s parkoviskom v Bratislave

Ponúkame kvalitné farby na steny, fasádu, drevo, kov alebo betón od známych výrobcov ako Chemolak, Dulux, Luxol, Primalex, Balakryl a mnohých ďalších. Viete, ako vybrať farbu na stenu? Mala by byť skvelou dekoráciou, ktorá vám bude robiť celý deň dobrú náladu, ale aj funkčným pomocníkom proti vlhkosti a plesniam. Obľúbený odtieň farby vám namiešame na mieru.

Objavte široký výber farieb na drevo. Ponúkame rôzne lazúry, laky a impregnačné nátery, ktoré vdýchnu drevu nový život a ochránia ho pred poveternostnými vplyvmi. U nás nájdete základné, vrchné ale aj protipožiarne nátery na všetky druhy dreva. Zateplůjete dom alebo potrebujete ošetriť betónovú stenu, či podlahu. Vyberte si zo širokej ponuky akrylátových, silikónových alebo latexových fasádnych farieb alebo špeciálne penetračné nátery a krycie farby na betón. Trápia vás v domácnosti trhliny a škáry? U nás si vyberiete aj tmely, lepidlá na rôzne povrchy ako drevo, kov, keramiku, ale aj pružné tmely, či tmely so špeciálnymi vlastnosťami.

Staviate alebo rekonštruujete dom, či byt? Príďte k nám, poradíme vám aké lepidlá a stavebné zmesi sú pre vás najlepšie. U nás nájdete jemné sadrové omietky rôznych hrúbok a tmely na sadrokartón značky Rigips. Ponúkame aj hydroizolačné stierky od výrobcu Soundal. V tejto kategórii nájdete kvalitné lepidlá na drevo od značky Duvilax, Pattex a Henkel. Ak potrebujete vyrovnať podlahu, môžete siahnuť po vyrovnávacích hmotách od značky Ceresit.

Zbavte sa nečistôt, škvŕn či vodného kameňa s overenou čistiacou chémiou do domácnosti od výrobcov ako Chemolak a Henkel. Okrem týchto značiek u nás nájdete aj ochranné prípravky na drevené parkety, reštaurátory nábytku pre tmavé aj svetlé drevo. Máme široký výber výrobkov od firmy HG, či už sa jedná o rôzne čističe na kožu, odstraňovače silikónu, pracie a bieliace prostriedky, odstraňovače škvŕn a odstraňovače hrdze v domácnosti. Ponúkame aj špeciálnu bazénovú chémiu pre úpravy bazénovej vody od značky Mastersil.


Doručujeme rýchlo, ale radi vám poradíme aj osobne v kamennej predajni na Mierovej 228 v Bratislave, kde môžete bez problémov zaparkovať. Zabezpečujeme miešanie interiérových farieb na mieru. U nás nájdete aj pomocné náradie pre remeselníkov, špachtle, hladidlá, zakrývací materiál aj ochranné pomôcky. Sme najväčší v Bratislave a máme 25 rokov skúseností. U nás si určite dobre vyberiete. 

Farlesk s.r.o., Mierová 228, Bratislava 82105, 0243191190, objednavky@farlesk.sk