Mapei KERAPOXY EASY DESIGN

Mapei KERAPOXY EASY DESIGN
Vyberte objem
Vyberte si variantu!
Dostupnosť: Vyberte si variantu!
74,90 €
62,42 € bez DPH
Popis produktu
Dvojzložková, univerzálna, dekoratívna epoxidová škárovacia malta s odolnosťou proti kyselinám, s baktériostatickým účinkom a technológiou BioBlock.
Zistiť celý popis Vzorkovník
Výrobca: Mapei
EAN: 8022452132940

Viac informácií o produkte

Dvojzložková, univerzálna, dekoratívna epoxidová škárovacia malta s odolnosťou proti kyselinám, s baktériostatickým účinkom a technológiou BioBlock®, jednoducho aplikovateľná a čistiteľná, určená na škárovanie keramických obkladových prvkov, mozaiky a kamenných materiálov. Možnosť použitia v kombinácii s trblietkami Mapeglitter a Mapecolor Metallic. Pre výplň škár od 1 do 15 mm. Vhodné pre použitie ako lepidlo.

Vlastnosti:

  • vysoké mechanické pevnosti a odolnosť proti chemickým látkam
  • hladký a kompaktný povrch, ktorý nie je nasiakavý a veľmi ľahko sa čistí. Zaručuje vysoký stupeň hygieny na miestach kde sa vyžaduje dokonalá ochrana proti tvorbe a šíreniu mikroorganizmov (ako sú plesne a huby)
  • výborná spracovateľnosť vďaka krémovej konzistencii, čo napomáha rýchlejšej aplikácii, jednoduchému čisteniu z povrchu s minimálnym odpadom a ľahkosťou získania perfektného povrchu
  • bez zmrašťovania a vzniku trhlín
  • homogénna farba, odolnosť proti UV žiareniu a atmosférickým vplyvom
  • dokonalá prídržnosť
  • certifikácia podľa normy ISO 22196:2007 ako škárovacia malta s odolnosťou proti tvorbe a rozmnožovaniu mikroorganizmov


Použitie: na dekoratívne škárovanie podláh a stien v interiéri a exteriéri. Tiež vhodné na kyselinovzdorné lepenie obkladových prvkov na všetky povrchy bežne používané v stavebníctve. Je vhodný na podlahy, steny, pracovné dosky... Na lepenie a škárovanie dekoratívnych obkladových prvkov v prostrediach s vysokou estetickou hodnotou (ako napr. showroomy, komerčné priestory atď.), na lepenie a škárovanie obkladových prvkov na podlahách a stenách v sprchách a kúpeľniach, na škárovanie plaveckých bazénov.

Výrobok zodpovedá požiadavkám na hygienu a je vhodný pre styk s potravinami.


Spotreba: závisí od šírky škáry, formátu a hrúbky obkladového prvku.

Pri použití výrobku ako lepiacej malty je spotreba 2-4 kg/m² a závisí od použitého formátu obkladových prvkov.


Balenie: 3kg (zložka A + zložka B)

Farby laky Farlesk: eshop a predajňa s parkoviskom v Bratislave

Ponúkame kvalitné farby na steny, fasádu, drevo, kov alebo betón od známych výrobcov ako Chemolak, Dulux, Luxol, Primalex, Balakryl a mnohých ďalších. Viete, ako vybrať farbu na stenu? Mala by byť skvelou dekoráciou, ktorá vám bude robiť celý deň dobrú náladu, ale aj funkčným pomocníkom proti vlhkosti a plesniam. Obľúbený odtieň farby vám namiešame na mieru.

Objavte široký výber farieb na drevo. Ponúkame rôzne lazúry, laky a impregnačné nátery, ktoré vdýchnu drevu nový život a ochránia ho pred poveternostnými vplyvmi. U nás nájdete základné, vrchné ale aj protipožiarne nátery na všetky druhy dreva. Zateplůjete dom alebo potrebujete ošetriť betónovú stenu, či podlahu. Vyberte si zo širokej ponuky akrylátových, silikónových alebo latexových fasádnych farieb alebo špeciálne penetračné nátery a krycie farby na betón. Trápia vás v domácnosti trhliny a škáry? U nás si vyberiete aj tmely, lepidlá na rôzne povrchy ako drevo, kov, keramiku, ale aj pružné tmely, či tmely so špeciálnymi vlastnosťami.

Staviate alebo rekonštruujete dom, či byt? Príďte k nám, poradíme vám aké lepidlá a stavebné zmesi sú pre vás najlepšie. U nás nájdete jemné sadrové omietky rôznych hrúbok a tmely na sadrokartón značky Rigips. Ponúkame aj hydroizolačné stierky od výrobcu Soundal. V tejto kategórii nájdete kvalitné lepidlá na drevo od značky Duvilax, Pattex a Henkel. Ak potrebujete vyrovnať podlahu, môžete siahnuť po vyrovnávacích hmotách od značky Ceresit.

Zbavte sa nečistôt, škvŕn či vodného kameňa s overenou čistiacou chémiou do domácnosti od výrobcov ako Chemolak a Henkel. Okrem týchto značiek u nás nájdete aj ochranné prípravky na drevené parkety, reštaurátory nábytku pre tmavé aj svetlé drevo. Máme široký výber výrobkov od firmy HG, či už sa jedná o rôzne čističe na kožu, odstraňovače silikónu, pracie a bieliace prostriedky, odstraňovače škvŕn a odstraňovače hrdze v domácnosti. Ponúkame aj špeciálnu bazénovú chémiu pre úpravy bazénovej vody od značky Mastersil.


Doručujeme rýchlo, ale radi vám poradíme aj osobne v kamennej predajni na Mierovej 228 v Bratislave, kde môžete bez problémov zaparkovať. Zabezpečujeme miešanie interiérových farieb na mieru. U nás nájdete aj pomocné náradie pre remeselníkov, špachtle, hladidlá, zakrývací materiál aj ochranné pomôcky. Sme najväčší v Bratislave a máme 25 rokov skúseností. U nás si určite dobre vyberiete. 

Farlesk s.r.o., Mierová 228, Bratislava 82105, 0243191190, objednavky@farlesk.sk